Ewcia58
Na ciało o masie 4kg działa siła 16N.Oblicz jaką drogę przejedzie wózek w czasie 5s od początku ruchu .Opory rychu pomijamy,a ruch wózka teaktujemy jako jednostajnie przyspieszony.
+0 pkt.
Odpowiedz
Odpowiedzi: 3
m=4g F=16N t=5s a=F/m a=16N/4kg a=4 m/s2 s=1/2a*t^2 s=1/2*4*5^2 s=50 [m]
isabell
Expert
Odpowiedzi: 1845
0 people got help
isabell Jesteś Wielka. -dziękuję.
Ewcia58
Expert
Odpowiedzi: 3126
0 people got help
m=4g F=16N t=5s a=F/m a=16N/4kg a=4 m/s2 s=1/2a*t^2 s=1/2*4*5^2 s=50 [m]
Niunia11
Advanced
Odpowiedzi: 363
0 people got help
Najnowsze pytania w kategorii Fizyka
Ładuj więcej