sylwia2508
ile wynosi potęcjał pola grawitacyjnego w połowie odległości miedzy ciałami o masach M1=3* 10^22 kg i M2=2* 10^22 kg odległymi o r=2000km stała G=6,67* 10^-11 m^3 /kg s^2
+0 pkt.
Odpowiedz
1 answer
podstaw do wzoru F=g*m1*m2:r2
dulcemaria
Skillful
Odpowiedzi: 107
0 people got help
Najnowsze pytania w kategorii Fizyka
Ładuj więcej