kamilka008
Ile soli należy wsypać do 23kg wody, aby otrzymać roztwór ośmioprocentowy?
+0 pkt.
Odpowiedz
Odpowiedzi: 2
0,08(x+23)=x 0,08x+1,84=x 1,84=0,92x x=1,84:0,92 x=2 [kg]
isabell
Expert
Odpowiedzi: 1845
0 people got help
2
olaslub
Expert
Odpowiedzi: 998
0 people got help
Najnowsze pytania w kategorii Matematyka
Ładuj więcej