szymekk1
oblicz: 1,7*4,96= 45,8:5= 0,264:0,24 9-5,78= Magda kupila 1,3 kg jablek i o 0,25 kg wiecej gruszek. ile razem wazyly kupione owoce? (prosze o dzialania i wyniki) maciek kupil 25 dag chalwy w cenie 30,80 zl za kilogram i 5 czekolady po 4,25 kazda. ile zaplacil za slodycze (prosze o wyniki i dzialania) pliss potrzebuje to do niedzieli ;(
Odpowiedzi: 2
Zadanie o Magdzie: 1,3+0,25=1,55kg(tyle Magda kupila gruszek) 1,3+1,55=2,85kg Odp. Kupione owoce ważyły razem 2,85kg. Zadanie o Maćku: 25dag=0,25kg 0,25*30,80=7,70(koszt zakupionej chalwy) 5*4,25=21,25(koszt czekolad) 7,70zł+21,25=28,95zł Odp. Maciek zapłacił 28,95zł. 1,7*4,95=8,415 45,8/5=9,16 0,264/0,24=0,024 9-5,78=3,22
agnes365
maciek kupil 25 dag chalwy w cenie 30,80 zl za kilogram i 4 czekolady po 4,25 kazda. ile zaplacil za slodycze (prosze o wyniki i dzialania) A to ???? Plisssssssss Proszeeeeeee oo pomoccccc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aniiaa47
Najnowsze pytania w kategorii Matematyka
Ładuj więcej